GPS Loc

je unikátny lokalizačný a zabezpečovací systém na ochranu Vášho majetku. Je určený na lokalizáciu, online sledovanie polohy a stráženie vozidiel, motocyklov, štvorkoliek, skútrov, lodí, pracovných strojov, návesov, obytných karavanov, prepravovaného tovaru a iného hnuteľného majetku.

android

Kvalitné lokalizačné zariadenia

so zárukou 24 mesiacov

Non stop online

prístup odkiaľkoľvek cez prehľadné užívateľské rozhranie

Mobilné aplikácie

pre telefóny s operačným systémom Android a iOS

Bezkonkurenčná cena

zahŕňa lokalizačné zariadenie, SIM kartu a predplatený dátový prenos počas 12 mesiacov

Rýchla inštalácia zariadenia

jednoduché nastavenie funkcií, intuitívne ovládanie systému

Spoľahlivá lokalizácia

pomocou družicových polohových systémov GPS, GLONASS a GSM siete

Unikátny online lokalizačný a zabezpečovací systém

Objednaním produktu GPS Loc získate kompletné riešenie – lokalizačné zariadenie s aktívnou SIM kartou a predplateným dátovým paušálom na 12 mesiacov. Paušál zabezpečuje prenos dát medzi lokalizátorom a serverom GPS Loc a je platný v rámci krajín Európskej únie a Švajčiarska. Po uplynutí predplateného obdobia je možné službu jednoducho predĺžiť za veľmi výhodných podmienok na ďalšie obdobie.

Zabezpečená komunikácia

Každému zákazníkovi systému GPS Loc je pridelený samostatný účet, pod ktorým sa bude prihlasovať do užívateľského rozhrania, alebo aplikácie. Prístup k tomuto účtu je zabezpečený menom a heslom. Servery GPS Loc využívajú na komunikáciu zabezpečené pripojenie (https) s najvyšším stupňom ochrany pomocou SSL protokolu s certifikátom EV, aký využívajú aj banky pri zabezpečovaní ochrany účtov internetbankingu.

Webové užívateľské rozhranie

Prostredníctvom užívateľského rozhrania je možné zobraziť aktuálnu polohu sledovaného objektu online, prezerať históriu jeho pohybu, zobraziť odoslané hlásenia a upozornenia z lokalizačných zariadení. Ďalej je možné nastavovať lokalizačné jednotky, ich identifikátory, parametre sledovania a stráženia. Administrátor konta môže vytvárať nových užívateľov konta, skupiny užívateľov a nastavovať ich oprávnenia.

Mobilná aplikácia GPS Loc

Je dostupná zdarma pre smartfóny s operačným systémom Android alebo iOS. Pomocou aplikácie môže užívateľ jednoducho a pohodlne využívať funkcie online sledovania a stráženia. Aplikácia umožňuje zobrazenie online polohy objektu, histórie, hlásení o udalostiach. Užívateľ dokáže pomocou aplikácie nastavovať upozornenia pre jednotlivé lokalizátory a tiež nastavovať režimy stráženia.

Aplikácia komunikuje so serverom GPS Loc pomocou dátového prenosu, na jej využívanie je potrebné internetové pripojenie v mobilnom telefóne. Aplikácia prijíma aktuálne hlásenia zo servera a na vznik sledovanej udalosti upozorní užívateľa prostredníctvom notifikácie. Upozornenia sú prijímané na pozadí a zobrazia sa aj v prípade, že aplikácia v mobilnom telefóne práve nie je spustená.

 

store